Prosinec 2008

O Bones

29. prosince 2008 v 19:22 | Wer@ |  Informace
Seriál můžeme zařadit jako mysteriózní thriller či kriminální drama, které se točí kolem série případů, řešených dosti svérázným týmem lidí, vedených doktorkou Temperance Brennan v Jeffersonově Institutu, a agentem FBI Seeley Boothem.

Tým Temperance Brennanové obstarává vědeckou expertýzu - tj. jakýsi vnější pohled - do světa kriminálního vyšetřování, zatímco agent Booth přináší intuici a jiné "lidské" vlastnosti. To vede často k napjatým vztahům, avšak výsledek je lepší než při samostatné práci obou stran týmu.

Temperance, stejně jako její předobraz, Kathy Reichs, vedle své práce píše kriminální romány z prostředí forenzní antropologie. Je tvrdá, nepřístupná a bez kontatu s lidmi jí chybí jakékoliv ponětí o vnějším světě. Postupně však zjišťujeme, že její povaha je značně ovlivněna snahou nepouštět si k sobě osudy obětí, jež ohledává. A tak si k sobě raději nepouští vůbec nic - žádné city či slabosti - a zrovna tak nedává najevo city vůči druhým. Její tým takzvaných "Šprtů" jí však i přes její hrubou skořápku má rád. S příchodem zvláštního agenta Seeley Bootha se začíná dostávat na svět i světlejší stránka Tempiny osobnosti a na konci první série je mnohem jemnější a zranitelnější než dříve.

Seeley Booth je pravým opakem Tempe - společenský, vtipný, občas lehkomyslný, někdo by řekl frajírek. Ovšem i u něj v průběhu času zjišťujeme, že není takový, jaký se na první pohled zdá. V minulosti byl armádním ostřelovačem a dodnes si tuto zkušenost nese s sebou. Má malého syna Parkera, kterého má v péči jeho matka (nikdy se s Boothem nevzali), ale Booth si jej bere na víkendy a je mu skvělým tátou.

Tempe i Booth mají mezi sebou zvláštní pouto, které překračuje obyčejné přátelství. Věří si na život a na smrt. Starají se o sebe a i přes mnohé neshody ví, že se na sebe mohou v čemkoliv spolehnout.

Tempin tým tvoří doktor Jack Hodgins, vzpurným rebel, který si nikdy neodpustí rýpnutí do šéfa Brennanové - Dr. Daniela Goodmana; mladý student Zack Addy - který ač má obrovský talent, je mnohdy nejistý a zakřiknutý; a Angela Montenegro - kreslířka, která týmu obstarává trojrozměrné převedení obrazů obětí do počítačového programu.

V druhé sérii Jonathana Adamse na postu šéfa Jeffersonského institutu nahradí tvrdá a ambiciózní Dr. Camille Saroyan (Tamara Taylor), která s Tempe zpočátku svádí menší válku kvůli Tempině přesahování jejích kompetencí. Camille se v minulosti znala s Boothem - pravděpodobně spolu měli pletky. A na tento vztah navážou i poté, co Camille přijde do Institutu. Svůj vztah se snaží tajit, ale občasná gesta a pohledy je prozradí, což se Boothovi vůbec nelíbí.

Tento vztah však přeruší vážné zranění Cam a Boothův strach, že ztratí osobu, kterou má rád. Tempe na poli vztahů nezůstane také sama - v druhé řadě seriálu k ní je dočasně přidělen nový spolupracovník z řad FBI, agent Sullivan (Eddie McClintock), se kterým si padnou do oka... a najednou je z toho pěkně vášnivý vztah. Agent Sullivan však Tempe učiní nabídku, kterou ač jí rozum radí opak, nemůže přijmout, a jejich cesty se rozcházejí. Booth a Tempe jsou tak opět volní a napětí mezi nimi je hmatatelné...

Ve třetí sérii, zkrácené stávkou scénáristů, nabírá chemie mezi Tempe a Boothem nových obrátek. Už zde není žádný agent Sullivan, žádná Tessa, Rebecca či Cam. A o vánocích, v čase zázraků, se jednoho takového malého divu dočkáme v seriálu Bones. Ano - mluvím o polibku, na který všichni tak dlouho čekali. Není sice aktem vášně, ale předmětem určité sázky, koho to však zajímá. Vztah mezi Tempe a Boothem dostal další jiskru navíc. Tak se nechme překvapit, jak to bude dále pokračovat a pěkné sledování!
Biografie JB

29. prosince 2008 v 18:50 | Wer@ |  JB - Info
Jonas Brothers jsou tři bratři z New Yersey (Kevin, Joe, Nick).

Jejich kariéra odstartovala Nickovým sólo projektem. Po čase sa ale kluci "dali dohromady" v jeden společný projekt, který vypálil extrémně úspěšně! A ten projekt se na zývá ,,The Jonas Brothers" :) Jejich první album "It's About Time" vyšlo v roce 2006, ale nezaznamenal velký úspěch. Prodalo sa jen okolo 30 000 kópií. No i napříč tomu je zviditelnilo, a vlastně také proslavilo. Proto jejich druhé album, pojmenované po nich: "Jonas Brothers", které vyšlo v roce 2007 ten úspěch zaznamenal. A ne malý. Prní týden se prodalo 69,000 kópií! V květnu 2008 bylo prodaných víc jak 1,500 000 CD! Toto album obsahuje hity jako "S.O.S","Hold On", "Kids of the future" či "When you look me in the eyes". Momentálně netrpělivě čakáme na jejich třetí studiový album "A little bit longer", od kterého sa očekavá stejný, dokonce větší úspěch než od předchádzejícího, protože momentálne JB sou jedna z nejpopulárnejších skupin Ameriky a rýchlostí světla dobívají ostatní svět.

Celá rodina je křesťanská. Paul Jonas, hlava rodiny, je dokonce pastor. Důkazem jejich silné viry jsou prsteny, které bratři nosí "non-stop". Sou to "prsteny čistoty" a znamenají, že JoBros nebudou mít sex do svatby. Všichni tři je nosí na levé ruce.

Jonas Brothers si zahrály také v megapopulárním teensitcome "Hannah Montana". Díl s názvem "Me and Mr. Jonas and Mr. Jonas and Mr. Jonas" měl historicky najvyšší sledovanost. S představitelkou hlavní úlohy Miley Stewart/Hannah Montana, s Miley Cyrus sa potom vydali na "Best of Both Worlds tour". Celé bylo beznadějne vyprodané. Jenže 31. Ledna 2008 začala koncertní šňúra k "Look Me in the Eyes" turné, kde už byli hlavními hvězdami jen oni. Potom sa jako předkapela Avril Lavinge na její "Best Damn Tour" dostali do Evropy. Prostě... kudy chodí, tam žnou úspěchy. :P.

První album jim vydala společnost Columbia Records, ale s druhým přešli do Hollywood Records, které vlastní Disney. A tak není divu, že s nimi začali spolupracovať ne jen v hudební sféře. Natočili film "Camp Rock" s co-star Demi Lovato, točí seriál "J.O.N.A.S" a mají také vlastní reality show "Living the Dream". Také mají nějaké ty svoje minuty vo filmu "Best of Both Worlds 3D movie", který opisuje "Best of Both Worlds tour" s Miley Cyrus.Nick - v bodech

26. prosince 2008 v 19:07 | Wer@ |  Info  • miluje steaky
  • sbírá baseballové kartičky
  • víra je v celé jeho rodině velmi důležitá
  • říká, že by mohl sníst snad všechno na světě
  • začal s charitou Change for the Children Foundation, která pomáhá dětem s cukrovkou

Nick - Info

26. prosince 2008 v 18:53 | Wer@ |  Info

Celé jméno: Nicholas Jerry Jonas
Datum narození: 16. září 1992
Místo narození: Dallas,Texas
Barva vlasů: tmavě hnědá až černá
Barva očí: hnědá

Avatary

26. prosince 2008 v 1:59 | Wer@ |  Grafika

Tak tohle je moje výroba=D...jako dělala jsem to poprví tak něco málo sem dám..=)