Biografie JB

29. prosince 2008 v 18:50 | Wer@ |  JB - Info
Jonas Brothers jsou tři bratři z New Yersey (Kevin, Joe, Nick).

Jejich kariéra odstartovala Nickovým sólo projektem. Po čase sa ale kluci "dali dohromady" v jeden společný projekt, který vypálil extrémně úspěšně! A ten projekt se na zývá ,,The Jonas Brothers" :) Jejich první album "It's About Time" vyšlo v roce 2006, ale nezaznamenal velký úspěch. Prodalo sa jen okolo 30 000 kópií. No i napříč tomu je zviditelnilo, a vlastně také proslavilo. Proto jejich druhé album, pojmenované po nich: "Jonas Brothers", které vyšlo v roce 2007 ten úspěch zaznamenal. A ne malý. Prní týden se prodalo 69,000 kópií! V květnu 2008 bylo prodaných víc jak 1,500 000 CD! Toto album obsahuje hity jako "S.O.S","Hold On", "Kids of the future" či "When you look me in the eyes". Momentálně netrpělivě čakáme na jejich třetí studiový album "A little bit longer", od kterého sa očekavá stejný, dokonce větší úspěch než od předchádzejícího, protože momentálne JB sou jedna z nejpopulárnejších skupin Ameriky a rýchlostí světla dobívají ostatní svět.

Celá rodina je křesťanská. Paul Jonas, hlava rodiny, je dokonce pastor. Důkazem jejich silné viry jsou prsteny, které bratři nosí "non-stop". Sou to "prsteny čistoty" a znamenají, že JoBros nebudou mít sex do svatby. Všichni tři je nosí na levé ruce.

Jonas Brothers si zahrály také v megapopulárním teensitcome "Hannah Montana". Díl s názvem "Me and Mr. Jonas and Mr. Jonas and Mr. Jonas" měl historicky najvyšší sledovanost. S představitelkou hlavní úlohy Miley Stewart/Hannah Montana, s Miley Cyrus sa potom vydali na "Best of Both Worlds tour". Celé bylo beznadějne vyprodané. Jenže 31. Ledna 2008 začala koncertní šňúra k "Look Me in the Eyes" turné, kde už byli hlavními hvězdami jen oni. Potom sa jako předkapela Avril Lavinge na její "Best Damn Tour" dostali do Evropy. Prostě... kudy chodí, tam žnou úspěchy. :P.

První album jim vydala společnost Columbia Records, ale s druhým přešli do Hollywood Records, které vlastní Disney. A tak není divu, že s nimi začali spolupracovať ne jen v hudební sféře. Natočili film "Camp Rock" s co-star Demi Lovato, točí seriál "J.O.N.A.S" a mají také vlastní reality show "Living the Dream". Také mají nějaké ty svoje minuty vo filmu "Best of Both Worlds 3D movie", který opisuje "Best of Both Worlds tour" s Miley Cyrus.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama