Leden 2009

Barbara Walters' Oscar Special

31. ledna 2009 v 22:00 | Wer@ |  JB - Fotky
Omg nová boží fotečka doufám že budou další...


3D film u nááás!!

27. ledna 2009 v 20:44 | Wer@ |  JB - Novinky
OMG ještě teď nemůžu dejchat xDDD jako 3D film u nás???aaaaaaa....tak ještě doufejme, že přijedou osobně a to zahrát nám tady na koncertěě aaaaa xDD tak tady je seznam zemí kde budou premiéry filmu kluci ho zveřejnili na Myspace

USA 27-Feb-09
AUSTRIA 12-Mar-09
BELGIUM 25-Mar-09
CROATIA 28-May-09
CZECH REP TBA-09
DENMARK TBA-09
FINLAND 24-Apr-09
FRANCE TBA-09
GERMANY 12-Mar-09
HUNGARY 28-May-09
ICELAND 24-Apr-09
ISRAEL 5-Mar-09
ITALY 12-Jun-09
LEBANON 26-Feb-09
NETHERLANDS 22-Apr-09
NORWAY 20-Mar-09
POLAND TBA-09
PORTUGAL 12-Mar-09
RUSSIA STV
SOUTH AFRICA 6-Mar-09
SPAIN 22-May-09
SWEDEN SPRING-09
SWITZERLAND TBA-09
UNITED KINGDOM 29-May-09 (This might move up to an earlier date)

Nový vzkaz JB

27. ledna 2009 v 8:00 | Wer@ |  JB - Novinky
Tak kluci zase na napsali další vzkaz a já se ho snažila nějak přelouskat...jako nedivte se, že tomu třeba nebudete rozumět xDDD fakt jsem se o to jen pokoušela no...

01/26/09 THANK YOU TEAM JONAS
Dear Team Jonas,

We are sitting together thinking about all of the things you have done for us over the last year since we started TEAM JONAS. We cannot thank you enough for all the love and support you have shown us through this year. We would not be here without you.

We have been hearing from fans all over the world. The overwhelming thing we hear is that they want to connect with us more. We will be doing some special things to accomplish this in many different ways. It is important to us that every fan know how much we appreciate them.

But there is no group more important to us than TEAM JONAS. When we went on tour…you were there. When we went to radio…you were there. When we filmed our 3D Movie…you were there. There was nothing that we have done that TEAM JONAS did not lead. Thank you, thank you, thank you!

As we look ahead to this year, we will be doing even more for TEAM JONAS than we did over the last year.

You will be the first ones to have access to the pre-sale Ticket Widget for the 3D movie.

You will have first opportunity to get tickets to our World Tour.

We just had a screening of our new 3D movie last Saturday in the Dallas, TX area. ONLY TEAM JONAS members were selected and able to go to the screening!

This year we plan to do more special things for you than ever before. We are planning some things with the leadership of TEAM JONAS and will be communicating them with you over the next few weeks.

Once again, thanks for all the support and love.

We love you,

JB
Kevin, Joe and Nick


Jonas Brothers & Friends at Nashville's - 1/4/09

26. ledna 2009 v 14:40 | Wer@ |  JB - Fotky
klikni na cč je tam víc fotekOne meeting-new start 9. část

26. ledna 2009 v 12:00 | Wer@ |  One meeting-new start
No tak tenhle díl jsem psala docela pozdě noo...někdy v 1 ráno xD měla jsem nutkání to napsat tak hezké počtení a budu ráda za komentáře

Nick

" Já? Zpívat tobě? Nee." rozesmála se a vracela mi kytaru.

" Proč se toho bojíš?" zeptal jsem se vážně.

" Nebojím jenom…nemůžu ti jen tak zazpívat, budeš se smát." to mě pobavilo, nemohl bych se jí smát.

" Nebudu, věř mi."

" Tak dobře, že si to ty." konečně povolila, vzala si do ruky kytaru a začala hrát. Když začala zpívat tak jsem oněměl, má krásný hlas, nechápu že se styděla,tohle by dostalo každého. Bylo vidět jak to prožívá, vím, že mi o tom nic neřekla, ale někdo jí musel hodně ublížit, něco jí hodně trápilo a mam pocit, že to má něco společného s tím klukem kterého jsme potkali u kina. Dozpívala a čekala co řeknu.

" Ty že neumíš zpívat? Jsi skvělá, měla by si to ukázat světu." ujišťoval jsem jí, že to bylo super, ale pořád byla nejistá.

" Svět není zvědaví na to jak zpívám."sklopila zrak.

" Svět je zvědaví na všechno." dodával jsem jí odvahu, má talent a bylo vidět, že jí to baví, copak všechno musím udělat já?

" Tu píseň si složila ty? Je hezká."

" Jo." začervenala se.

" Vsadím se, že nejsi jediná v rodině kdo má hudební sluch."

" Ne to ne…máma hraje na hodně nástrojů a zpívá, to má po tátovi a babičce, my jsme tak trochu umělecká rodina." usmála se, byl jsem rád že mi takhle vypráví o rodině.

" A co tvůj táta, po něm si něco zdědila?"

" No…já vlastně ani nevím, nemám tátu." posmutněla.

" To je mi líto, nehoda?" zeptal jsem se a začala se smát.

" Ne, já ho neznám…odešel když jsem byla malá a…" vyprávěla mi o jejím tátovi, co si museli s její mámou prožít a vůbec co to bylo a je za člověka. Muselo to být asi těžké vyrůstat bez otce, ale myslím, že vyrůstat bez toho jejího otce je mnohem lepší. Pak už jsme se o tom radši nebavili.

" Páni…nevím co budu dělat pak…až odjedete, což je asi brzo." zase zesmutněla.

" No vlastně, mluvili jsme s tátou a protože teď nemáme v dohledu žádnou práci tak jsme se domluvili, že tu budeme na dovolený asi měsíc." oznámil jsem s radostí.

" Opravdu?" její tvář se rozzářila.

" Jo, takže doufám, že na mě budeš mít teď každý den čas jinak se asi budu nudit." řekl jsem naoko smutně. Pak jsme si zase povídali, až už bylo pozdě a já si uvědomil, že mě bráchové zabijou. Šel jsem jí tedy doprovodit, udělali jsme si takovou hezkou procházku. Už jsme byli u jejího domu.

" Dík za dnešek, vlastně dík, že se semnou vůbec zahazuješ." zavtipkoval jsem.

" No to bych spíš měla říct já." zasmála se, byla chvíle ticha. " Děkuju za to jak ses mě dneska zastal, opravdu jsem myslela, že už to neustojím." krásně se na mě usmála, ale zase bylo vidět, že jí něco trápí. Musel jsem to vědět, musel jsem na to pořád myslet. Chytil jsem jí jemně za bradu a podíval se jí do očí.

" Já vidím, že ti něco je, nemá smysl mi říkat opak. To ten kluk?" mlčela " Co ti udělal?" zeptal jsem se už s obavami.

" Teď se o tom nechci bavit, ale slibuji, že jindy ti to řeknu." usmála se, chápal jsem to, je toho na ní asi dost a já blbec na ní ještě takhle tlačím! Už bylo načase se rozloučit, objal jsem jí a když jsem odcházel…políbila mě na tvář, to mě překvapilo, ale potěšilo, byl to takoví hřejiví pocit, jsem rád že ke mně má takovou důvěru.

Veronika

Opět do školy, tentokrát se mi tam nechtělo víc jak kdy jindy. To jsem nevěděla co mě čeká.
Byla velká přestávka a bavila jsem se s kámoškama, pak tam ale přišel Luky, být v jeho blízkosti mi fakt nedělalo nejlíp. Samozřejmě, že po celé škole rozhlásil co se stalo v tom kině a přimyslel si k tomu ještě nějaký drobnosti.

" Já jdu támhle, jde někdo se mnou?" ptal se a přitom na mě tak pohrdavě koukal, takže všichni se sebrali a šli k němu. Viděl jak se semnou baví Wiky.

" Wiky jdeš s námi?" neviděl reakci " Dobře, tak si tu zůstaň s Werou!" prohodil sarkasticky. Wiky se hned sebrala a aby jí neutekl tak k němu poslušně přiběhla.

" Wiky počkej…" řekla jsem tak trochu se zoufalstvím v hlase. Ani se neotočila a šli, on se jenom uchechtl. Zůstala jsem tam stát…sama, všichni byli okolo něj. Cítila jsem jak mi do očí jdou slzy, ale už mě nebavilo pořád brečet. Teď bych si tak přála aby byl u mě Nick. Po škole si to šla ta partička na kterou jsme narazili v tom kině společně ještě s holkama. Lukáš na mě začal pokřikovat jak jsem na tom s Nickem a jestli už mě nechal a takoví věci

" Co po mě ještě chceš? Co jsem ti já udělala?" už jsem to nemohla vydržet a zaútočila jsem na něj.

" Nic, jen mě to baví…víš je to ironie, s Wiky jste byly nejlepší kámošky do té doby když jsme se spolu přestali bavit. Ztratila si nejlepšího kámoše a kvůli němu pak i kámošku, ona prostě měla radši mě a radši lhala tobě než aby riskovala to, že nebude se mnou. Není ti blbý se takhle ukazovat, když si všem pro smích protože si tak naletěla? Není ti blbý, že si tu jenom kvůli tomu aby tě lidi využívali?" dál už jsem nechtěla nic slyšet, každý to slovo si vychutnával, cítila jsem jak je to tady. Dlouho jsem se držela ale teď jsem spadla úplně nejníže.Musela jsem běžet pryč ale domů ne, někam kde budu sama, teď cítím jak jsem na dně, záchvat pláče přišel rychle.

Nick

Byl jsem ve svém pokoji a hrál na kytaru. Dneska mám jít zase někam s Verčou, teď spolu trávíme hodně času a já cítím jak je pro mě den ode dne důležitější, měla se ozvat ale ještě se neozvala. Z hraní mě vyruší telefon.

" Ano?"

" Ahoj Nicku tady je Verči máma…"


Pokračování příštěě

One meeting-new start 8. část

25. ledna 2009 v 21:08 | Wer@ |  One meeting-new start
Konečně je tu další díl, ale ten neni nic moc...nwm nějak mě opustila inspirace asi ale nebojte brzo se vrátí xD

No jo no…kdo tam nestojí, člověk co mi dokázal totálně posrat život. Jen co ho vidím tak moje nálada rapidně klesá. Rychle pryč než si mě i s těmi sluhy všimne, nás všimne.

" Nicku, prosím pojďme jinam." zoufale a nervózně jsem Nicka žádala.

" Proč? Co se stalo?" divil se mé změně chování.

" Já…prostě chci jít pryč." stála jsem si za svým a prosebně jsem se koukala na ostatní, holky brzo pochopily. Okamžitě jak nás zpozoroval tak ho šla Wiky pozdravit, obejmout atd.…Njn ona, jak jinak.

" Ale co ty tady Wero? Na rande na rande?" s pohrdáním spustil, když si mě všimnul, pak si všimnul i Nicka, Joe a Keva a trochu oněměl, tak se Wiky začala vychloubat jak tam jsme s Jonas Brothers a takhle.

" Wiky…dost!" tlumeným a rázným hlasem jsem jí chtěla zastavit.

" Co je?" otráveně se zeptala. Já jen protočila oči, bože!

" Wero, to mi ani nepředstavíš svoje nové kamarády?" to je na mě trochu moc, vůbec nestojím o to aby se Nick a ostatní sním nějak vybavovali, vím jak by to dopadlo. Když Wiky viděla, že se k ničemu nemam tak jim Lukáše představila sama. Nickovi bylo jasný, že mi jeho přítomnost vadí a pořád si ho nedůvěřivě prohlížel.

" Nemyslíš, že míříš trochu vysoko?" navážel se do mě.

" Nemyslíš, že by si jí mohl dát pokoj?!" vmísil se do toho poněkud naštvaný Nick, za co jsem byla ráda, ale nechtěla jsem aby došlo k nějakému většímu konfliktu.

" Jen se normálně bavíme ne?" bránil se.

" Očividně o to nestojí a ani o tvojí přítomnost."
uvedl to Nick na pravou míru a měl pravdu! Já měla takovou chuť utéct někam pryč a zhroutit se. Už jsem to chtěla udělat, ale Nick mě zadržel.

" No..myslím, že půjdeme na ten film ne? Je tu moc…dusno." chytil mě Kevin okolo ramen a naznačil mi také svojí podporu.

" Jé, vidíte. Můžeme jít všichni společně na film." nadšeně prohlásila Wiky, no já myslela, že to tam se mnou sekne.

" Zbláznila ses?!" ohradila se na ní Suki.

" Tak ať si s nimi jde, když chce." prohodil Joe a už tahal Lenku pryč. Dál jsem, ale už nic nepostřehla, protože mě Nick vláčel k pokladně a co nejdál od nich.

" Už si v pohodě?" zastavil se a nejistě se zeptal.

" Jo..jsem." falešně jsem se na něj pousmála, z takových situací nejsem nikdy hned v pohodě a zřejmě to na mě poznal. Zachvěli nás dobíhala Wiky, heh to mi bylo jasný, že když tu jsou Jonas Brothers tak přiběhne jako pejsek, v jiným případě by se na mě s radostí vykašlala.

" Prosim tě, nechovej se hned jak hysterka." začala mě kárat " Nic by se ti nestalo, kdybychom šli všichni společně do kina." já jen koukala do země, bylo mi to líto, to co říkala…bylo to hnusný.

" Co kdyby si do ní přestala rejpat? Jak po ní můžeš chtít aby byla vůbec v jeho blízkosti a dělala, že se nic nestalo po tom všem!" tentokrát začala Suki kritizovat jí. Wiky zrudla a asi se za sebe styděla.

" Já vim…sorry." omluvila se mi. Mě to stejně pořád všechno vrtalo hlavou, ale už mi bylo líp. Šli jsme na ten film, no jakoby to Nick neříkal. Jen co začal film tak už po sobě Joe a Suki lezli, samí ťuťu ňuňu…museli jsme se smát, Kevin s Wiky furt něco probírali. Mam takový pocit, že na ten film se koukám jenom já s Nickem xD když jsem mohla tak jsem se smála, tomu filmu, všemu co Nick říkal aby mě rozesmál, ale jinak jsem byla pořád nějaká mimo. Nickovi to asi bylo líto, vždycky se tak smutně podíval a pak se na mě usmál a já mu to oplatila. Byla jsem nějaká přešlá a tak jsem si hlavu položila na jeho rameno, no a jako vždycky se mi musel stát nějaký trapas. Nick a Joe se pokoušeli být opět vtipní a to zrovna když jsem jedla popcorn, tak jsem se neudržela a po mém
velkém záchvatu smíchu si ten popcorn z hlavy sundavala velmi "milá" paní co seděla přede mnou. Pak už jsem se vyvarovala všem možným záchvatům. xD


Po filmu jsme šli jako tradičně do mekáče, hoši nám ukázali jak se má zacházet s jídlem…ano velmi šikovní. xDD Potom jsme obcházeli všechny možný obchody na které jsme narazili.

" Hej, mam nápad. Pojď jdeme." špitl Nick.

" Počkej, přece je tu nenecháme." trošku nechápavě jsem se tvářila.

" Neboj, aspoň budou sami a navíc Kevin s Míšou už se někam vypařili." a když jsem se rozhlídla tak jsem je opravdu nikde neviděla, aha nový pár. xD

" Tak dobře." nakonec jsem souhlasila a Nick mě táhl někam pryč." Kde to jsme?" asi po půl hodině. Nick otevřel dveře před kterými jsme stali

" Páni." vypadlo ze mě, Nick mě vzal do jejich studia, bylo tam spoustu hudebních nástrojů a všechno možný, prostě ráj.

" Tady tohle momentálně patří nám, něco ti zahraju." vzal si kytaru, začal hrát a zpívat písničku kterou vůbec neznám, byla prostě..nevím, jako ostatní…moc krásná. Když Nick zpíval tak mě to fascinovalo, to jak to prožíval.

" Tak jaký to bylo?" trošku křečovitě se zeptal, asi čekal samou kritiku.

" Bylo to...úžasný." povzbudivě jsem mu oznámila.

" Fakt? To jsem rád…nedávno jsem jí dopsal."

" Bude to hit." zasmála jsem se , ale myslela jsem to vážně.

" No a co ty a hudba? zeptal se, sakra! To není dobrý.

" Noo, trochu brnkám na kytaru, trochu zpívám…žádná sláva." shazovala jsem tam sebe samotnou.

" Zahraj mi něco, prosím." strčil mi do ruky kytaru a udělal na mě psí oči, to nedopadne dobře.


Pokračování? příštěě

Omg

25. ledna 2009 v 18:00 | Wer@ |  JB - Fotky
Tak to je prostě boží fotkaa aaaaa...dobře jsem v klid xDD ehm...


Fan family experience

25. ledna 2009 v 16:48 | Wer@ |  JB - Novinky
Tak honem lidi...jestli jste to ještě neudělali tak se registrujte na http://www.fanfamilyexperience.com/ třeba něco vyhrajete ;-) a dozvíte se něco od JB..ukažte jací jste fanoušci xD

New Klip!!!

23. ledna 2009 v 15:20 | Wer@ |  JB - Novinky
JB budou mít zase další videoklip xD tentokrát k písničce BB Good z alba A little bit longer...mělo by vyjít 16. února a zase se jedná o sestřih scén z 3D filmu...myslim xD se těšiiim

Eating jellied eel

22. ledna 2009 v 23:09 | Wer@ |  JB - Videa
No fuuj...zase papkaj nějakou dobrotu v Anglii ale já myslela že třeba Nick ten sní všechno xD


David Boreanaz

22. ledna 2009 v 21:06 | Wer@ |  Herci
David

David BoreanazBiografie:
David se narodil 16.května 1969 v Buffalu ve státě New York a vyrostl ve Philadelphii. Má dvě sestry Beth a Bo. Jeho otcem je Dave Roberts, Philadelphská 'rosnička', matka se jmenuje Patti. Rodné jméno Davidova otce je David Thomas Boreanaz. Už od dětství David snil o tom, že se stane hercem a jakmile dokončil střední školu, odstěhoval se do New Yorku a začal studovat herectví na Ithica College. Po ukončení studia se přesunul do Los Angeles, kde na sebe poprvé upozornil jako přítel Kelly Bundové v sitkomu Ženatý se závazky. Ale pravý zlom pro něj znamenal teprve seriál Buffy, přemožitelka upírů, kde hrál upíra Angela, a také spin-off Angel, kde již vystupoval jako hlavní postava.
Kromě televize se David objevil ve filmech jako např. Valentine, Chodím s Lucy či These Girls (kde si mimochhodem vystřihnul vtipnou scénku úplně 'bez'). V současnosti natáčí seriál Bones, kde hraje agenta FBI Seeley Bootha, který řeší zapeklité případy spolu s antropoložkou Temperance Brennan.
V lednu 1997 se David oženil s Ingrid Quinn, ale o 2 roky později se rozvedli. Nyní je podruhé šťastně ženatý s Jamie Bergman a v roce 2002 se jim narodil syn Jaden Rayne.

Zajímavosti:
Jeho oblíbené jídlo jsou benediktýnská vejce a filadelfské sýrovo-steakové sendviče.
Mezi jeho koníčky patří turistika, jízda na horském kole, čtení a hudba.
Nerad se na sebe dívá v televizi.
Má tetování na každém zápěstí, jedno znamená 'Duše' a druhé 'Osud'. Jeho žena Jamie má stejná tetování.
Má fóbii z kuřat.
Je vysoký 6 stop a 1 palec.
Povídá se, že při natáčení Buffy měl poměr se Sarah Michelle Geller alias Buffy.
Má italské a české předky.


Přehled rolí:
1993 Aspen Extreme ... nezařazen do titulků
1993 Best of the Best ... nezařazen do titulků
1993 Ženatý se závazky (TV seriál) ... Epizoda 7x21 Movie Show
1996 Macabre Pair of Shorts
1997 Buffy, the Vampire Slayer (TV seriál) ... 1997-1999 (poté do r. 2003 účast v 7 epizodách)
1999 Angel (TV seriál) ... 1999-2004
2000 Buffy, the Vampire Slayer Videogame
2001 Valentine
2002 Baby Blues (TV seriál) ... Epizoda 2x3 Teddy-Cam
2002 Kingdom Hearts Videogame
2002 I'm with Lucy
2005 The Crow: Wicked Prayer
2005 These Girls
2005-7 Bones (TV seriál)

Emily Deschanel

22. ledna 2009 v 21:01 | Wer@ |  Herci
Obrazek

Emily Deschanel


Biografie:
Emily se narodila 11.října 1976 v L.A. ve Spojených Státech. Její otec Caleb Deschanel je známý kameraman, který se podílel mimojiné i na filmu Umučení Krista a Titanic. Její matka Mary Jo Deschanel je herečka, stejně tak jako jediná sestra Zooey. Emily vystudovala Bostonskou Univerzitu - konkrétně její program tréninku profesionálního herectví. Studium ukončila s titulem bakalář divadelního umění.

Emily se na plátně objevila poprvé v roce 1994 v komedii Může se to stát i vám. Dále hrála například menší roličky ve Spidermanovi 2 či Návratu do Cold Mountain. Kromě filmového plátna se Emily objevuje i na televizní obrazovce - např. v seriálech Crossing Jordan či Zákon a pořádek. V současnosti hraje hlavní roli v seriálu Bones jako Dr. Temperance Brennan, společně s Davidem Boreanazem (alias Angelem), který hraje agenta FBI Seeley Bootha.

Zajímavosti
  • Její prostřední jméno je Erin.
  • Je už 12 let vegetariánka.
  • Žije částečně v Los Angeles a částečně v New Yorku.
  • Je 5 stop a 9 palců vysoká.

Přehled rolí:
1994 It Could Happen to You / Může se to stát i vám

2000 It's a Shame About Ray

2001 The Heart Department (TV)

2002 Rose Red (mini TV série)

2002 Law and order: Special Victims Unit (TV seriál) ... Epizoda 3x17 Surveilance

2002 Providence (TV seriál) ... Epizody 5x3 Cloak and Dagger a 5x12 The Eleventh Hour

2003 Untitled Dan Finery Project (TV)

2003 Easy

2003 Cold Mountain / Návrat do Cold Mountain

2004 The Alamo

2004 Crossing Jordan (TV seriál) ... Epizoda 3x09 All the News Fit to Print

2004 Spiderman 2

2004 Old Tricks


2005 Mute

2005 That Night

2006 Glory Road

2006 Bones (TV seriál)


One meeting-new start 7. část

22. ledna 2009 v 18:00 | Wer@ |  One meeting-new start
Tak tady je další dílek ale vůbec nwm kdy bude další...teď mam takoví divný období a třeba ani nemam na to psaní náladu, ale brzo bude určo...

Nick


" Nickuuu. No taaak Nickuu."

" Co je?!" pomalu jsem se probouzel a nade mnou se skláněl smějící se Kevin.

" Kevine, nech mě spát!" řekl jsem rozespale, nemam rád, když mě někdo budí.

" No jsem si všiml, že si měl asi moc hezký sny co? Včera sis to asi musel užít."

" Jo? Podle, čeho soudíš?" tázavě jsem se podíval.

" Celou dobu co si spal tak si se tak blaženě usmíval, stejně jako támhleta hvězda." ukázal směrem na spícího Joea. Přesunuli jsme se k němu, fakt měl takový blažený výraz a pořád říkal jen jedno jméno.

" Lenko." opakoval se a pořád se usmíval. S Kevem jsme zadržovali smích.

" Lenka? Která to zase je?" zeptal jsem se Keva.

" No to je přece kámoška tý tvojí." aha, ani neměla možnost nás seznámit.

" Mimochodem dobrý vkus."

" Ale Kevine…" přerušilo mě zase Joeovo blábolení. Najednou chytil Kevina a začal se po něm sápat, asi s tou domněnkou, že to je Lenka.

" Aaaa Nicku…tak mi pomoc ne?" koukal na mě prosebně, já měl moc práce s tím se válet smíchy na zemi.

" Promiň, pomohl bych ti, ale tolik lásky jsem ještě neviděl." pořád jsem se válel smíchy. Pak už to vypadalo fakt divně tak jsem šel pro kýbl s vodou a oba je polil. Joe se v mžiku probudil a pustil Kevina, oba se na mě vražedně podívali, kdyby se dalo zabíjet očima tak bych nedopadl dobře.

" Dík brácho!" pronesl naštvaně Kevin a vyprskl vodu.


Když už byli kluci suší a byli jsme po snídani přišel za mnou Joe.

" Hele brácho, víš…nemohl by si zavolat Verče a domluvit i s jejíma kámoškama, že bychom šli někam, třeba do kina?"

" Joe, jestli chceš jít s Lenkou na rande tak jí zavolej a jděte samy." poklepal jsem si na čelo.

" Prosím Nicku a neříkej, že by si nechtěl vidět tu svojí krásku." trošku zoufale už se na mě díval.

" No dobře." souhlasil jsem, byl jsem rád že aspoň uvidím zase Verču, včera to byl jeden z nejlepších večerů mého života.


Veronika


" Tak povídejte." ptala jsem se holek, když ke mně přišli abychom si všechno povyprávěli.

" My? Ty vyprávěj." zvídavě na mě koukala Wiky. " O týhle víme, že je zabouchlá." prohodila k Suki.

" Hej, řikej. Co se stalo mezi tebou a Joem?" byla jsem hrozně zvědavá. Tak mi holky začaly vyprávět co s klukama dělali, že si povídali a tak.. Pak že Wiky už musela jít a Kevin musel taky, tak Suki s Joem zůstala sama a ten jí šel doprovodit domů.

"…a pak, když už jsem chtěla jít tak se ke mně nahnul a dal mi pusu." a přitom začala hrozně vískat. Na chvíli jsem myslela, že je v tranzu.

" Takže ti dal pusu a chodíte spolu nebo jak?" njn tak mě to zajímalo. xD

" Já…já nevím, nic mi pak už neřekl, ani nevím jestli se ještě uvidíme." zesmutněla. " Ale bylo to krásný." opět se usmála. Byla jsem za ní ráda, věděla jsem jak moc se jí Joe líbil a teď se jí v podstatě splnil sen. Stejně jako mě, takového kámoše jako je Nick jsem potřebovala.

" I´m hot, your cold..." začal mi zvonit mobil xD

" No jo, kdo jí to asi volá." slyšela jsem jak trochu otráveně řekla Wiky.


Koukla jsem se na displej a byl to Nick, včera jsme si dali navzájem čísla, taky jsme se fotili tak u něj mam fotku.

" Ahoj." automaticky ze mě vypadlo.

" Ahoj, tak jak se máme?

" Ale jo dobrý, mam tu holky, pomlouváme, drbeme a tak…takže nejlepší." vtipkovala jsem.

" Vsadím se, že nás co?" zasmál se.

" Páni, jasnovidec." prohodila jsem. Takže jsme se oba smáli a holky na mě jenom tupě zírali, načež jsem radši odešla do jiný místnosti.

" Hele půjdete dneska s námi někam, třeba do kina?"

" Jo jasně, teda zeptám se holek, ale myslím, že Suki půjde, hlavně když půjde Joe." podotkla jsem.

" Jo no to je právě Joeův nápad, bojí se jí někam pozvat sám a tak je tona mě abych to domluvil ještě se všema."

" Tak sním to bude teda těžký.

" To jo, ale uvidíš, že se po sobě budou hned plazit a navíc my si to aspoň užijeme ne? Takže ve 3 u vás."

" Ok, pa.

" Pa." rozloučili jsme se, doufám, že nebudeme muset dávat ty dva dohromady. Řekla jsem to holkám a ty hned začali bláznit, že nejsou vhodně oblečené a nejsou vůbec namalované, no hrůza. xD Tak jsem je tam u nás musela malovat a všechno možný. Už byly 3 a někdo zvonil. " To je pro mě mami." zařvala jsem na mámu, aby tam nechodila a neudělala mi zase ostudu. Ta už hlídkovala u okna a říkala něco ve smyslu, že si sem přitáhnu Nicka a teď už rovnou všechny tři. Tak jsme si s holkami všechno co potřebujeme vzali a vyrazili jsme. Venku už čekali kluci, Nick se o něčem bavil s Joem. Kevin nás všechny pozdravil a objal, pak přišel i Nick a hned mě objal a pozdravil.

" Ehm…Nicku tohle je Lenka a Míša." konečně jsem je představila.

" Ahoj holky…" podíval se na Suki "…ty budeš teda ta holka o které Joe pořád mluvil, ale ze spaní." zasmál se. Joe zrudl a do Nicka strčil, no vypadal že by třeba Lenču rád objal nebo jí dal pusu, ale neodvážil se ani na to jí říct ahoj, byl…zamlkej. Ale vždycky, když se na něj podívala tak se pousmál.

Kluky jsme teda vytáhli do Metropole. Já, Nick, Wiky a Kevin jsme se fakt bavili, zatím co Joe se Suki šli za námi a k ničemu se neměli. Ta mě zatáhla na záchod a stěžovala si, že jí ani nic neřekne nebo neudělá nějaký náznak. Chudák se tam zhroutila na zem a já myslela, že se rozbrečí.

" Tak udělej nějaký krok ty ne?" heh to samé říká teď Nick Joeovi, trochu jsme se domluvili. xD Ještě jsem jí upravila a vyšli jsme ven, tam už čekali ostatní, Nick se usmíval a mrkl na mě a já mu to oplatila. Joe a Suki šli zase vedle sebe, s Nickem jsme se na ně furt otáčeli. Konečně se na sebe usmáli a chytli se za ruce! S Nickem jsme si hned vítězně plácli. Šli jsme teda k pokladně, chtěli jsme jít na nějakou komedii ale pak jsem se zarazila, když jsem se k té pokladně podívala…

Pokráčko příště

JB a závěs xD

21. ledna 2009 v 21:48 | Wer@ |  JB - Videa


TigerBeat - s Elvisem:-*

21. ledna 2009 v 21:24 | Wer@ |  Fotky
Prostě roztomilí...takového pejska jsem vždycky chtěla ale všichni neee ten je moc velkej!!xD No a o Nickovi nemluvim...i můj učitel uznal že mu to tu sluší xDDD


Nokia Green Room

21. ledna 2009 v 17:27 | Wer@ |  JB - Videa
Njn u Joea mě už nic nedokáže překvapit xDD s těma parukama xD OMG


Tohle je to samí akorát z jiného pohledu a neni to celý, je to sestříhaný a choděj tam různý kapely a tak..xD