Nový vzkaz JB

27. ledna 2009 v 8:00 | Wer@ |  JB - Novinky
Tak kluci zase na napsali další vzkaz a já se ho snažila nějak přelouskat...jako nedivte se, že tomu třeba nebudete rozumět xDDD fakt jsem se o to jen pokoušela no...

01/26/09 THANK YOU TEAM JONAS
Dear Team Jonas,

We are sitting together thinking about all of the things you have done for us over the last year since we started TEAM JONAS. We cannot thank you enough for all the love and support you have shown us through this year. We would not be here without you.

We have been hearing from fans all over the world. The overwhelming thing we hear is that they want to connect with us more. We will be doing some special things to accomplish this in many different ways. It is important to us that every fan know how much we appreciate them.

But there is no group more important to us than TEAM JONAS. When we went on tour…you were there. When we went to radio…you were there. When we filmed our 3D Movie…you were there. There was nothing that we have done that TEAM JONAS did not lead. Thank you, thank you, thank you!

As we look ahead to this year, we will be doing even more for TEAM JONAS than we did over the last year.

You will be the first ones to have access to the pre-sale Ticket Widget for the 3D movie.

You will have first opportunity to get tickets to our World Tour.

We just had a screening of our new 3D movie last Saturday in the Dallas, TX area. ONLY TEAM JONAS members were selected and able to go to the screening!

This year we plan to do more special things for you than ever before. We are planning some things with the leadership of TEAM JONAS and will be communicating them with you over the next few weeks.

Once again, thanks for all the support and love.

We love you,

JB
Kevin, Joe and Nick01/26/09 DĚKUJEME TEAMU JONAS
Vážený Team Jonas,

Sedíme tu spolu a přemýšlíme o všem co jste pro nás za poslední rok udělali od chvíle, kdy jsme začali TEAM JONAS. Nemůžeme vám dostatečně poděkovat za všechnu lásku a podporu, kterou jste ukázali prostřednictvím tohoto roku. Bez vás bychom tu nebyli.

Vyslechli jsme si fanoušky po celém světě. Převážně jsme slyšeli, že se s námi chtějí více spojit. Budeme dělat spoustu zvláštních věcí, ke splnění tohoto úkolu různými způsoby. Je pro nás důležité, aby každý fanoušek věděl, jak moc si ho vážíme.

Ale neexistuje pro nás žádná skupina důležitější než TEAM JONAS. Když jsme jeli na turné…byli jste tam. Když jsme šli do rádia… byli jste tam. Když jsme natočili náš 3D film…byli jste tam. Nedělali jsme nic co by TEAM JONAS nevedl. Děkujeme, děkujeme, děkujeme.

Když se podíváme v tomto roce dopředu, budeme toho pro TEAM JONAS dělat víc než minulí rok.

Budete první z těch co budou mít přístup k vstupenkám pro 3D film.

Budete mít první příležitost získat vstupenky na naše světové turné.

Právě jsme promítali náš nový 3D film, minulou sobotu v Dallasu, TX oblasti.
Pouze členi TEAM JONAS byli vybráni a schopni se zúčastnit promítání!

Tento rok plánujeme pro vás udělat spoustu zvláštních věcí, než kdy předtím. Připravujeme některé věci s vedením TEAM JONAS a budeme s vámi komunikovat v průběhu příštích několika týdnů.

Ještě jednou, děkujeme za všechnu lásku a podporu.

Milujeme vás,

JB
Kevin, Joe a Nick

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama