One meeting-new start 1. část

16. ledna 2009 v 23:29 | Wer@ |  One meeting-new start
  1. část

Aaaaa moje první FFka tak snad se bude líbit.

Přišla jsem domů a opět zase znechucená ze školy!! No to se dalo čekat, ale už se to trochu klidní=(…Ale opět na mě dolehl smutek, musela jsem jít někam, kde budu moct přemýšlet a já takové místo znám. Je to takoví parčík schovaný za vysokými keři, takže o něm skoro nikdo neví a nikdo tam nechodí. Jednou jsem tam jaksi zabloudila =Dno spíš vpadla a seznámila se s paní co se o to stará. Od té doby jí tam chodím pomáhat a většinou tam relaxuji. Dneska jsem se tam teda vydala, sedla jsem si pod strom, přemýšlela a poslouchala mp4…přesněji jsem poslouchala Jonas Brothers. Tihle tří sympaťáci jsou můj lék na špatnou náladu=)…
Najednou ze křoví vypadl nějakej kluk,vypadal vyděšeně…asi si mě nevšiml, byl otočen ke mně zády, takže jsem mu ani neviděla do obličeje, navíc jsem neměla brejle. Chvilku jsem ho tak pozorovala, až mi přišla jeho situace komická… zřejmě se před někym schovával=D Šla jsem teda za nim, trochu to prozkoumat a zeptat se jestli nechce s něčím pomoct. No šla jsem opatrně, co já vim, třeba je to nějakej zloděj, vrah nebo někdo jinej kdo utíká před zákonem. Přiblížila jsem se k němu a dala mu ruku na rameno. "Ehm, ahoj…" začala jsem, ale on se zřejmě lekl, prudce se otočil a já letěla k zemi. Seděla jsem tam na zemi a zvedla jsem hlavu, abych se koukla co je to za pako, že mě takhle schodí=D ale místo toho jsem se koukala do těch nejkrásnějších hlubokých hnědých očí které znám. V tu chvíli jsem si uvědomila že ten kdo mě shodil nebyl žádnej vrah nebo zloděj, ale byl to ten co mi právě hrál v sluchátkách - Nick Jonas.
Koukali jsme se na sebe a on vypadal poněkud, zaraženě? Vyjeveně? Nevim jak bych to popsala, ale jako kdybych ani nebyla člověk. Tohle trvalo trochu dlouho až mě to začalo už nudit a bylo mi jedno že je to někdo slavnej i že ho mam v pokoji nalepeného na stěně, ale musela jsem něco říct! =D
" No možná by si mohl přestat takhle tupě zírat a nějak mi pomoct!" teď koukal ještě víc zmateně.
" Jo, jasně…eee promiň…já…noo…" snažil se ze sebe vysoukat=)přišlo mi to fakt roztomilí.
" Nee v pohodě…snad se ještě zvládnu postavit sama na nohy." Řekla jsem a hodila po něm úsměv, teda spíš pokus o něj, protože jak jsem se zvedala bolela mě noha kterou už mam delší dobu zraněnou z florbalu.
" Ukaž…pomůžu ti." a snažil se mě chytit " Ne! To zvládnu." odbila jsem ho a zároveň se na něj zase usmála. Nakonec i s jeho pomocí jsem se postavila na nohy a oprášila se.
" Promiň, fakt se hrozně omlouvám…bylo to tak nečekaný a tak jsem se lekl." snažil se Nick o omluvu a přitom se rozesmál.
"To je dobrý. Promiň, že jsem tě tak vylekala, ale…" nemohla jsem to doříct, přehlušili mě ječící fanynky, tak mi došlo před kým se to ta naše hvězdička tady asi schovávala=D. Podíval se na mě tak utrápeně, že mi ho bylo líto…
" No myslím, že tady se na dlouho neschováš, dřív nebo později tě tu stejně najdou a jak znám takovíhle fanynky, budou tady dlouho obhlížet."
" Tak to se mam na co těšit." rozesmál se, ale pak si to asi uvědomil a ztuhnul.
" Hele..too…nemohla by si mi nějak pomoct??Prosíím." a udělal na mě ten svůj kukuč.
" Já? A proč myslíš že nejsem jedna znich?" se zvědavostí jsem se zeptala a šibalsky se usmála.
" To poznám." usmál se na mě a koukl se mi do očí. Začala jsem se červenat.
" No dobře. Tak pojď za mnou." čapla jsem ho za ruku a táhla ho rychle pryč, ale on se zastavil a řekl: " Jo mimochodem…já jsem Nick…" "… Jonas, já vim…jsem si toho vědoma. Já jsem Verča."

Pokračování příště=) tak jak se vám ten první dílek líbil? Mam v tom vůbec pokračovat?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jonas Brothers Fans-Nick <3 Jonas Brothers Fans-Nick <3 | E-mail | Web | 17. ledna 2009 v 19:09 | Reagovat

Ouuu.toe pěkné, nechtěla by jsi spřátelit??? Byla bych moooc ráda!!! XD

2 Wer@ Wer@ | Web | 17. ledna 2009 v 20:01 | Reagovat

Jo ráda bych spřátelila;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama