One meeting-new start 5. část

18. ledna 2009 v 13:13 | Wer@ |  One meeting-new start
5. část

Veronika

Páni, tak dneska se jde na ten koncert, holky u mě spaly a když jsem se ráno probudila tak už se šlechtily=D jakoby ten koncert nezačínal někdy v 6. Celou tu dlouhou dobu před koncertem jsme kecali, dělali jsme kraviny, zpívali a tak...
Pak už se jako fakt holky začali strojit, hodili na sebe make-up a všechno možný, prostě se pořádně zmalovaly, ale slušelo jim to. Já jsem si jen zvýraznila oči tmavějšími stíny, černou tužkou, řasenkou a na rty jsem si nanesla lesk, víc nemusím.
Na radu holek jsem si ale musela udělat lokny, že mi to víc sekne. Pak už jsme byly připravené a vyrazily jsme.

Teda, je tu docela dost lidí. Byly jsme rády, že jsme se vůbec dostaly na naše místa. Njn, ten Nick to dobře vymyslel a dal nás do 1. řady, i když nevím jestli to byl dobrý nápad. Holky byly úplně mimo, pořád řvali a jančili a to ani koncert nezačal. Chvilkami jsem radši dělala, že je neznám. Už jsou na scéně kluci a hrajou, konečně! Všichni úpe nejvíc řvou, hlavně holky vedle mě, ale mě se moc nechtělo se k nim přidat, hlavně když jsem koukala na Nicka, musela jsem se soustředit na tu jeho hudbu.

" Co je?? Proč se k nám nepřidáš?!" vyzvídaly holky trochu zaraženě.
" Nemam to zapotřebí a navíc mi není moc dobře." řekla jsem a to byla pravda, začala se mi točit hlava a blbě se mi dýchalo, nejspíš kvůli tomu vzduchu tam a hluku.
" Njn, tak se ale koukni na tamtu babču, ta by měla pomalu ležet někde v márnice a místo toho tady mává podprdou." ukázala Wiky na nějakou divokou fanynku, které bylo asi přes 60, po těle měla napsáno Jonas Brothers a zrovna házela svojí podprsenku na Joe.=D Ten jenom nahodil takový vystrašený ale zároveň usměvající obličej.

Během koncertu se na mě Nick vždycky nenápadně podíval, nevim proč, ale vždycky když se naše oči setkaly tak jsem hrozně znervózněla. Mě už bylo ale fakt blbě tak jsem musela odběhnout na záchody.Když už mi bylo trochu líp, vrátila jsem se.

" Kam si šla?" " Jo…kde si byla?" ptaly se mě holky.
" Noo mě se udělalo špatně, tak jsem musela odběhnout."
" Aha…víš že když si odešla, tak se Nick za tebou koukal a vypadal smutně?" oznámila mi Suki. Ve mně jaksi hrklo.
" Fakt??" dostala jsem ze sebe.
" Jo, mysleli jsme už že skočí z pódia a poběží za tebou." začali se smát a já jen zčervenala. Pak už jsme si dál užívali koncert, holky mi ještě vyprávěli o té zdivočelé babče. Nakonec už to skončilo. S holkama už jsme si to mířili k východu, když v tom nás někdo zastavil. Prej, že máme jít snim. Ten neznámí chlap nás odvedl někam do zákulisí a tam už jsme měli jen čekat. Po chvíli se za námi ozval něčí hlas.

" Jé..koho pak to tu máme?!" zeptal se Joe a šibalsky se na nás usmál.
" No, řekl bych, že to budou holky." odpověděl svému bratrovi na otázku Kevin a tvářil se při tom důležitě. Joe se na něj jen zamračil.
" Ty budeš asi Verča, já jsem Kevin." řekl a podal mi ruku, překvapilo mě, že mě zná.
" Jo jsem…těší mě." mile ale rozpačitě jsem se usmála a potřásla si sním rukou.
" Tahle bublina je Joe." představoval mi Joea a opravdu vypadal poněkud nafoukle, všichni jsme se začali smát. Já si potřásla rukou i s Joem a pak jsem si všimla holek co stáli za mnou a byly úplně rudý.
" Málem bych zapomněla, tohle je Míša a Lenka, chtěly by se s vámi seznámit."
" No jasně, to není problém, my se o ně postaráme." a už je táhli pryč. Mě tam nechali a asi mi bylo jasný proč a co mě čeká.
Pokračování příště

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jonas Brothers Fans-Nick <3 Jonas Brothers Fans-Nick <3 | E-mail | Web | 18. ledna 2009 v 14:50 | Reagovat

Joojj!!! tak toe dobré!!! Hejko, spřítella by jsi?? XD

2 Aník-perník Aník-perník | Web | 18. ledna 2009 v 19:01 | Reagovat

skvělý, těšim se na další pokráčko

3 leník leník | E-mail | 18. ledna 2009 v 20:39 | Reagovat

to je fakt super!!!

*Mě tam nechali a asi mi bylo jasný proč a co mě čeká.*

to je fakt hezký!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama