One meeting-new start 8. část

25. ledna 2009 v 21:08 | Wer@ |  One meeting-new start
Konečně je tu další díl, ale ten neni nic moc...nwm nějak mě opustila inspirace asi ale nebojte brzo se vrátí xD

No jo no…kdo tam nestojí, člověk co mi dokázal totálně posrat život. Jen co ho vidím tak moje nálada rapidně klesá. Rychle pryč než si mě i s těmi sluhy všimne, nás všimne.

" Nicku, prosím pojďme jinam." zoufale a nervózně jsem Nicka žádala.

" Proč? Co se stalo?" divil se mé změně chování.

" Já…prostě chci jít pryč." stála jsem si za svým a prosebně jsem se koukala na ostatní, holky brzo pochopily. Okamžitě jak nás zpozoroval tak ho šla Wiky pozdravit, obejmout atd.…Njn ona, jak jinak.

" Ale co ty tady Wero? Na rande na rande?" s pohrdáním spustil, když si mě všimnul, pak si všimnul i Nicka, Joe a Keva a trochu oněměl, tak se Wiky začala vychloubat jak tam jsme s Jonas Brothers a takhle.

" Wiky…dost!" tlumeným a rázným hlasem jsem jí chtěla zastavit.

" Co je?" otráveně se zeptala. Já jen protočila oči, bože!

" Wero, to mi ani nepředstavíš svoje nové kamarády?" to je na mě trochu moc, vůbec nestojím o to aby se Nick a ostatní sním nějak vybavovali, vím jak by to dopadlo. Když Wiky viděla, že se k ničemu nemam tak jim Lukáše představila sama. Nickovi bylo jasný, že mi jeho přítomnost vadí a pořád si ho nedůvěřivě prohlížel.

" Nemyslíš, že míříš trochu vysoko?" navážel se do mě.

" Nemyslíš, že by si jí mohl dát pokoj?!" vmísil se do toho poněkud naštvaný Nick, za co jsem byla ráda, ale nechtěla jsem aby došlo k nějakému většímu konfliktu.

" Jen se normálně bavíme ne?" bránil se.

" Očividně o to nestojí a ani o tvojí přítomnost."
uvedl to Nick na pravou míru a měl pravdu! Já měla takovou chuť utéct někam pryč a zhroutit se. Už jsem to chtěla udělat, ale Nick mě zadržel.

" No..myslím, že půjdeme na ten film ne? Je tu moc…dusno." chytil mě Kevin okolo ramen a naznačil mi také svojí podporu.

" Jé, vidíte. Můžeme jít všichni společně na film." nadšeně prohlásila Wiky, no já myslela, že to tam se mnou sekne.

" Zbláznila ses?!" ohradila se na ní Suki.

" Tak ať si s nimi jde, když chce." prohodil Joe a už tahal Lenku pryč. Dál jsem, ale už nic nepostřehla, protože mě Nick vláčel k pokladně a co nejdál od nich.

" Už si v pohodě?" zastavil se a nejistě se zeptal.

" Jo..jsem." falešně jsem se na něj pousmála, z takových situací nejsem nikdy hned v pohodě a zřejmě to na mě poznal. Zachvěli nás dobíhala Wiky, heh to mi bylo jasný, že když tu jsou Jonas Brothers tak přiběhne jako pejsek, v jiným případě by se na mě s radostí vykašlala.

" Prosim tě, nechovej se hned jak hysterka." začala mě kárat " Nic by se ti nestalo, kdybychom šli všichni společně do kina." já jen koukala do země, bylo mi to líto, to co říkala…bylo to hnusný.

" Co kdyby si do ní přestala rejpat? Jak po ní můžeš chtít aby byla vůbec v jeho blízkosti a dělala, že se nic nestalo po tom všem!" tentokrát začala Suki kritizovat jí. Wiky zrudla a asi se za sebe styděla.

" Já vim…sorry." omluvila se mi. Mě to stejně pořád všechno vrtalo hlavou, ale už mi bylo líp. Šli jsme na ten film, no jakoby to Nick neříkal. Jen co začal film tak už po sobě Joe a Suki lezli, samí ťuťu ňuňu…museli jsme se smát, Kevin s Wiky furt něco probírali. Mam takový pocit, že na ten film se koukám jenom já s Nickem xD když jsem mohla tak jsem se smála, tomu filmu, všemu co Nick říkal aby mě rozesmál, ale jinak jsem byla pořád nějaká mimo. Nickovi to asi bylo líto, vždycky se tak smutně podíval a pak se na mě usmál a já mu to oplatila. Byla jsem nějaká přešlá a tak jsem si hlavu položila na jeho rameno, no a jako vždycky se mi musel stát nějaký trapas. Nick a Joe se pokoušeli být opět vtipní a to zrovna když jsem jedla popcorn, tak jsem se neudržela a po mém
velkém záchvatu smíchu si ten popcorn z hlavy sundavala velmi "milá" paní co seděla přede mnou. Pak už jsem se vyvarovala všem možným záchvatům. xD


Po filmu jsme šli jako tradičně do mekáče, hoši nám ukázali jak se má zacházet s jídlem…ano velmi šikovní. xDD Potom jsme obcházeli všechny možný obchody na které jsme narazili.

" Hej, mam nápad. Pojď jdeme." špitl Nick.

" Počkej, přece je tu nenecháme." trošku nechápavě jsem se tvářila.

" Neboj, aspoň budou sami a navíc Kevin s Míšou už se někam vypařili." a když jsem se rozhlídla tak jsem je opravdu nikde neviděla, aha nový pár. xD

" Tak dobře." nakonec jsem souhlasila a Nick mě táhl někam pryč." Kde to jsme?" asi po půl hodině. Nick otevřel dveře před kterými jsme stali

" Páni." vypadlo ze mě, Nick mě vzal do jejich studia, bylo tam spoustu hudebních nástrojů a všechno možný, prostě ráj.

" Tady tohle momentálně patří nám, něco ti zahraju." vzal si kytaru, začal hrát a zpívat písničku kterou vůbec neznám, byla prostě..nevím, jako ostatní…moc krásná. Když Nick zpíval tak mě to fascinovalo, to jak to prožíval.

" Tak jaký to bylo?" trošku křečovitě se zeptal, asi čekal samou kritiku.

" Bylo to...úžasný." povzbudivě jsem mu oznámila.

" Fakt? To jsem rád…nedávno jsem jí dopsal."

" Bude to hit." zasmála jsem se , ale myslela jsem to vážně.

" No a co ty a hudba? zeptal se, sakra! To není dobrý.

" Noo, trochu brnkám na kytaru, trochu zpívám…žádná sláva." shazovala jsem tam sebe samotnou.

" Zahraj mi něco, prosím." strčil mi do ruky kytaru a udělal na mě psí oči, to nedopadne dobře.


Pokračování? příštěě
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nicky Nicky | 25. ledna 2009 v 21:17 | Reagovat

to je...hezký!!

2 Nicky Nicky | 25. ledna 2009 v 21:17 | Reagovat

to je...hezký!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama