One meeting-new start 9. část

26. ledna 2009 v 12:00 | Wer@ |  One meeting-new start
No tak tenhle díl jsem psala docela pozdě noo...někdy v 1 ráno xD měla jsem nutkání to napsat tak hezké počtení a budu ráda za komentáře

Nick

" Já? Zpívat tobě? Nee." rozesmála se a vracela mi kytaru.

" Proč se toho bojíš?" zeptal jsem se vážně.

" Nebojím jenom…nemůžu ti jen tak zazpívat, budeš se smát." to mě pobavilo, nemohl bych se jí smát.

" Nebudu, věř mi."

" Tak dobře, že si to ty." konečně povolila, vzala si do ruky kytaru a začala hrát. Když začala zpívat tak jsem oněměl, má krásný hlas, nechápu že se styděla,tohle by dostalo každého. Bylo vidět jak to prožívá, vím, že mi o tom nic neřekla, ale někdo jí musel hodně ublížit, něco jí hodně trápilo a mam pocit, že to má něco společného s tím klukem kterého jsme potkali u kina. Dozpívala a čekala co řeknu.

" Ty že neumíš zpívat? Jsi skvělá, měla by si to ukázat světu." ujišťoval jsem jí, že to bylo super, ale pořád byla nejistá.

" Svět není zvědaví na to jak zpívám."sklopila zrak.

" Svět je zvědaví na všechno." dodával jsem jí odvahu, má talent a bylo vidět, že jí to baví, copak všechno musím udělat já?

" Tu píseň si složila ty? Je hezká."

" Jo." začervenala se.

" Vsadím se, že nejsi jediná v rodině kdo má hudební sluch."

" Ne to ne…máma hraje na hodně nástrojů a zpívá, to má po tátovi a babičce, my jsme tak trochu umělecká rodina." usmála se, byl jsem rád že mi takhle vypráví o rodině.

" A co tvůj táta, po něm si něco zdědila?"

" No…já vlastně ani nevím, nemám tátu." posmutněla.

" To je mi líto, nehoda?" zeptal jsem se a začala se smát.

" Ne, já ho neznám…odešel když jsem byla malá a…" vyprávěla mi o jejím tátovi, co si museli s její mámou prožít a vůbec co to bylo a je za člověka. Muselo to být asi těžké vyrůstat bez otce, ale myslím, že vyrůstat bez toho jejího otce je mnohem lepší. Pak už jsme se o tom radši nebavili.

" Páni…nevím co budu dělat pak…až odjedete, což je asi brzo." zase zesmutněla.

" No vlastně, mluvili jsme s tátou a protože teď nemáme v dohledu žádnou práci tak jsme se domluvili, že tu budeme na dovolený asi měsíc." oznámil jsem s radostí.

" Opravdu?" její tvář se rozzářila.

" Jo, takže doufám, že na mě budeš mít teď každý den čas jinak se asi budu nudit." řekl jsem naoko smutně. Pak jsme si zase povídali, až už bylo pozdě a já si uvědomil, že mě bráchové zabijou. Šel jsem jí tedy doprovodit, udělali jsme si takovou hezkou procházku. Už jsme byli u jejího domu.

" Dík za dnešek, vlastně dík, že se semnou vůbec zahazuješ." zavtipkoval jsem.

" No to bych spíš měla říct já." zasmála se, byla chvíle ticha. " Děkuju za to jak ses mě dneska zastal, opravdu jsem myslela, že už to neustojím." krásně se na mě usmála, ale zase bylo vidět, že jí něco trápí. Musel jsem to vědět, musel jsem na to pořád myslet. Chytil jsem jí jemně za bradu a podíval se jí do očí.

" Já vidím, že ti něco je, nemá smysl mi říkat opak. To ten kluk?" mlčela " Co ti udělal?" zeptal jsem se už s obavami.

" Teď se o tom nechci bavit, ale slibuji, že jindy ti to řeknu." usmála se, chápal jsem to, je toho na ní asi dost a já blbec na ní ještě takhle tlačím! Už bylo načase se rozloučit, objal jsem jí a když jsem odcházel…políbila mě na tvář, to mě překvapilo, ale potěšilo, byl to takoví hřejiví pocit, jsem rád že ke mně má takovou důvěru.

Veronika

Opět do školy, tentokrát se mi tam nechtělo víc jak kdy jindy. To jsem nevěděla co mě čeká.
Byla velká přestávka a bavila jsem se s kámoškama, pak tam ale přišel Luky, být v jeho blízkosti mi fakt nedělalo nejlíp. Samozřejmě, že po celé škole rozhlásil co se stalo v tom kině a přimyslel si k tomu ještě nějaký drobnosti.

" Já jdu támhle, jde někdo se mnou?" ptal se a přitom na mě tak pohrdavě koukal, takže všichni se sebrali a šli k němu. Viděl jak se semnou baví Wiky.

" Wiky jdeš s námi?" neviděl reakci " Dobře, tak si tu zůstaň s Werou!" prohodil sarkasticky. Wiky se hned sebrala a aby jí neutekl tak k němu poslušně přiběhla.

" Wiky počkej…" řekla jsem tak trochu se zoufalstvím v hlase. Ani se neotočila a šli, on se jenom uchechtl. Zůstala jsem tam stát…sama, všichni byli okolo něj. Cítila jsem jak mi do očí jdou slzy, ale už mě nebavilo pořád brečet. Teď bych si tak přála aby byl u mě Nick. Po škole si to šla ta partička na kterou jsme narazili v tom kině společně ještě s holkama. Lukáš na mě začal pokřikovat jak jsem na tom s Nickem a jestli už mě nechal a takoví věci

" Co po mě ještě chceš? Co jsem ti já udělala?" už jsem to nemohla vydržet a zaútočila jsem na něj.

" Nic, jen mě to baví…víš je to ironie, s Wiky jste byly nejlepší kámošky do té doby když jsme se spolu přestali bavit. Ztratila si nejlepšího kámoše a kvůli němu pak i kámošku, ona prostě měla radši mě a radši lhala tobě než aby riskovala to, že nebude se mnou. Není ti blbý se takhle ukazovat, když si všem pro smích protože si tak naletěla? Není ti blbý, že si tu jenom kvůli tomu aby tě lidi využívali?" dál už jsem nechtěla nic slyšet, každý to slovo si vychutnával, cítila jsem jak je to tady. Dlouho jsem se držela ale teď jsem spadla úplně nejníže.Musela jsem běžet pryč ale domů ne, někam kde budu sama, teď cítím jak jsem na dně, záchvat pláče přišel rychle.

Nick

Byl jsem ve svém pokoji a hrál na kytaru. Dneska mám jít zase někam s Verčou, teď spolu trávíme hodně času a já cítím jak je pro mě den ode dne důležitější, měla se ozvat ale ještě se neozvala. Z hraní mě vyruší telefon.

" Ano?"

" Ahoj Nicku tady je Verči máma…"


Pokračování příštěě
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jonasfanns>Nick*Baruška Jonasfanns>Nick*Baruška | E-mail | Web | 26. ledna 2009 v 19:17 | Reagovat

panebože!!!co se stane???honem pokračování!!!pls podívej se na náš web mám novou FF prosím přečti si jí a napiš koment jak se líbí budu ti vděčná..jinak tvoje je úúúúúžasnááá!!!!

2 Áďa Áďa | Web | 26. ledna 2009 v 21:13 | Reagovat

=O =O co se stalo??!!!

3 NikusZka NikusZka | Web | 31. ledna 2009 v 19:26 | Reagovat

Hm sem zvědava proč asi vola honem pokračko XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama