Rozhovor o fanynkách, bodyguardech a slávě

17. ledna 2009 v 17:25 | Wer@ |  JB - Články
Patnáctihodinový let z Los Angeles do Berlína. V poledne autogramiáda, potom fotografování, interview. Na závěr znovu letadlo, večer koncert v Londýně - a další den se pokračuje do New Yorku. Takhle vypadá všední den Jonas Brothers. Tahle trojka v současnosti prožívá sen mnoha lidí: Jsou superstar - a cestují po celém světě ! Ať se Nick (15), Joe (18) a Kevin (20) objeví kdekoliv - všude je poznávají, fanoušci šílí. Ale i když si všichni tři slávu užívají, občas je celý ten shon unavuje. A co víc: sem tam se bráchové doopravdy bojí. Exkluzivně BRAVU prozradili, proč to tak je...

1. Jaké to je, bý tak slavní ?
Nick: Přiznávám, že mi to pořád ještě připadá takové zvláštní. Je šílené, když se kolem vás na ulici s křikem seběhnou fanynky. Jsem dost plachý a vůbec nevím, jak se mám při takovém divkém útoku chovat.
Kevin: (přikyvuje) Tedy, na holky už jsem si zvykl. (smích) Ale vážně, mnohem víc mi vadí, že nás 24 hodin denně hlídají bodyguardi. Teď je s námi bývalý tělesný strážce Britney Spears a nespustí nás ani na okamžik z očí.2. Před kým vás musí chránit ?

Nick: Bohužel existuje spousta šílených lidí. Je to smutné, ale pravdivé. I my máme nepřátele. A právě teď, když naše kariéra tak dobře běží, se objevuje spousta závistivců. Potom je prostě lepší, když nás chrání bodyguardi.
Joe: Takhle to má každá star, ani ostatní nedostávají od fanoušků jen obdivné maily. I u nás je to tak. Přitom jsme ještě nikdy nikomu neprovedli nic špatného. Chceme jen lidi bavit naší muzikou. Ten, kdo nás nechce poslouchat, tak nemusí ! (úšklebek)

3. Zažili už jste s fanoušky taky něco bláznivého ?
Kevin: (smích) Naši fanoušci dělají pořád bláznivé věci. Jednou nám tři holky postavily před dveře doma v Los Angeles naše tři figuríny ze sádry. To bylo fakt cool. Ale kromě toho, stejně jako u každého, tak nemá ani život hvězd jen super stránky...

4. Co tím přesně myslíš ?
Kevin: Máme pro sebe hrozně málo času. Jen málokdy můžeme všichni tři společně něco podniknout. Vlastně pořád pracujeme - kromě toho musíme být vždycky perfektně upraveni a nesmíme si dovolit žádný průšvih. Vůbec nepřipadá v úvahu, že bychom si šli zaběhat v roztrhaných teplácích a umaštěných vlasech. Ale vlastně je to docela cool - alespoň pořád dobře vypadáme.

zdroj: jo-bros-cz.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama