Květen 2009

Livechat 28.5.09

31. května 2009 v 19:20 | Wer@ |  JB - Videa
Ten chat byl nejvíc xDD a den po tom sem byla i po těch 4 hodinách spaní nejvíc ready xDD a provýtlemovali jsme na tom víkendu celou noooc xDD a to nemluvim o pátečnim tělocviku hned ráno xD...ale nejlepší moment?? jak JOe objímal Nicka xDD taková pijavice na něm xD :)


Behind the Scenes of ‘Paranoid’

31. května 2009 v 19:10 | Wer@ |  JB - Videa
No nejvííc...hlavně jak Nick jede v tý poušti...prostě úžasný x)


Jonas Brothers on UnBroke 5/29/09

31. května 2009 v 19:08 | Wer@ |  JB - Videa
Hej to chci taky, aby mi takhle obživli xDD no to by dopadlo...to by nepřežili xD


Pryyč

28. května 2009 v 23:05 | Wer@ |  Site
Tak lidi, musim vám oznámit, že tu celý víkend nebudu...jedu s florbalem na vodu. Omg já nevim jak to vydržím bej JONAS BROTHERS!! Bez NICKA!! No to sem nedomyslela xD ale snad mě dneska nakrmí ten livechat...no já si musim jít balit xDD tak Ahooooj :-*

Bayer Simple Wins

28. května 2009 v 23:03 | Wer@ |  Fotky
Opět d-o-k-o-n-a-l-o-s-t...:)Elviis 1 rok!!

28. května 2009 v 22:55 | Wer@ |  Fotky
Nádherná fotka prostě úžasná... Včera Elvis slavil své první narozeniny a tohle je hrozně roztomilí...

10177152.jpg
5/27/09: "Happy 1st Birthday Elvis!!!"

One meeting-new start 19. část

28. května 2009 v 1:49 | Wer@ |  One meeting-new start
Tak i dalšího pokračování téhle Ff jste se dočkali xD já si řekla, že tu budu tak dlouho dokud to nedopíšu...tak tady je a doufám, že se bude líbit ;-)


Disney

27. května 2009 v 15:18 | Wer@ |  JB - Videa


BBC Switch (UK) - 5/12

27. května 2009 v 15:16 | Wer@ |  JB - FotkyBBC Switch Interview

27. května 2009 v 15:05 | Wer@ |  JB - Videa


Fly with me

26. května 2009 v 18:58 | Wer@ |  JB - Videa
Noooo tahle písnička je prostě krááásnáá...už když jsem jí slyšela poprvé v tom kině...a Noc v muzeu fakt doporučuju xDDD


2. Východisko

25. května 2009 v 1:40 | Wer@ |  Zamilovaní uprchlíci
Jeeee takže dalšíí dííl xDD omg to to trvalo a teď se budu snažit dopsat One meeting-new start....no prostě tohle je fakt hrozný období, ale doufam, že brzo to pomine....tak doufám, že se druhý díl bude líbit a dopisovala jsem to docela pozdě mno xDD taky to tak vypadá xD :(

Nick seděl spolu se svými bratry ve svém pokoji. Musel probrat s někým svou situaci.
" Páni. To je jak za stara, vybírat někomu partnera." zhodnotil to Joe.
" Jo? To řekni rodičům! Jenže ono se to prý u nich v rodině tak dělá! A co je mi po tom!" rozčiloval se Nick. Tohle jen tak nezapomene.
" No je to nespravedliví, ale myslím, že už se s tím nedá nic dělat." zhodnotil tentokrát situaci Kevin. Nebyl zrovna rád, jaký osud čeká jeho mladšího bratra.
" Ale co kapela?" zesmutněl Nick a přešel k oknu.
" No co…bude fungovat dál." pokrčil Kevin rameny. V místnosti bylo slyšet Nickovo povzdechnutí. Zadíval se ven z okna, vůbec netušil jak se z toho dostat. " A co ty víš…třeba se zamiluješ." prohodil Kevin a jeho mladší bratr se musel téhle absurditě pobaveně zasmát.
" Do Natálie?" Pche. Je to jen rozmazlená holka." mávl nad tím rukou.
" Co ty víš jaká holka z ní vyrostla." podotkl Joe. Nick se zašklebil. Pořád si jí představoval jako rozmazlenou, drzou, nepříjemnou holku. Že by se do ní zamiloval, to nepřipadalo v úvahu.
" Ať je jaká chce, nikdy se nezamiluji!" zaprotestoval a rázně se na bratry podíval.
" My netvrdíme, že se musíš zamilovat!" vstal prudce Kevin, aby byl svému bratrovi roven. " Jenom prostě, musíš se s tím smířit." řekl smířlivě. Nick byl tvrdohlavý a s tímhle se rozhodně smířit nechtěl. Ohrnul nad tím nos a přešel zpět k oknu. Bratrům bylo jasné, že Nick to ponese špatně a že se s tím nesmíří, ale co. Snažili se.
" Nebo najdi jiné východisko." poradil Joe při odchodu z pokoje. Nicka pohltila panika. Je mu 18, nemůže být pro někoho manželem a co teprve děti. Určitě je bude po něm chtít. Bude z něj 18ctiletý ženáč s kupou dětí. Takhle si Nick teď představoval svou budoucnost a navíc bez lásky. Jeho myšlenky směřovali jen k jedinému východisku.
Uprostřed noci opustil zmatený a rozhořčený chlapec svůj domov. K tomuhle ho donutili a chce jim tak uštědřit lekci.

U Natálie

" Ach Emmo. Čím jsem si tohle zasloužila?" stěžovala si Natálie své chůvě a zároveň její skoro jediné přítelkyni. Emmě jí bylo líto, ale stejně jako její otec věděla, že to je nejlepší.
" Já vím, že to je těžké, ale Nick je hodný kluk, s nim ti bude dobře." snažila se mluvit přesvědčivě. Natálie na ní nevěřícně pohlédla.
" Takže, ty si taky proti mně?" zoufala. Měla pocit, jako by se proti ní všichni spikli. Emma neměla co říct.
" Dobře! Jak chcete!" rozhodila rukama a poté se rozběhla do svého pokoje. Zamkla se a přemýšlela, protože takhle to rozhodně nechtěla nechat. Jenom to pomyšlení, že musí žít s někým jako je Nick Jonas jí bylo proti srsti. Ale to nebylo to jediné, co jí nutilo k přemýšlení. Byla si jistá, že jí všichni okolo jenom lžou a nevěděla proč. Všimla si fotky na svém nočním stolku, kde byla ještě se svojí mámou a šťastná. Vrátila se ve vzpomínkách do té doby a opět jí přepadl smutek. Najednou jí napadlo řešení, řešení jak být volná.

****
Naposledy pohlédla na svůj domov. Nechtělo se jí ho opouštět, ale okolnosti jí nedali na vybranou. Ještě se naposledy otočila a pak se vydala vstříc svobodě. Jestli to otec tak chce tak to má mít! Ani nevěděla kam jde, bylo ještě brzo ráno. Otec jí moc nedovoloval chodit ven, hlavně mezi lidi. Zrovna procházela jedním parkem, když uslyšela mňoukání. Vzhlédla na vrchol stromu, kde se bezmocné kotě bálo jít dolů. Během chvíle už po stromě šplhala na pomoc bezbrannému zvířeti. Vítězně vyšplhala až nahoru, nebyla to taková výška, ujala se vyděšeného mláděte a ani si přitom nevšimla, že jí někdo ze zdola pozoruje.
" Dávej pozor." prudce sebou trhla, když na ní někdo zakřičel. Větev pod ní zakřupala a i s kotětem padala k zemi, ale někdo jí zachytil. Srdce jí bylo jako o závod, v rukou pořád svírala malé kotě. Odvážila se otevřít oči, aby viděla svého zachránce. Byl to kudrnatým pohledný kluk, který jí stále držel v náruči, ale jemu to nevadilo. Vůbec v něm nepoznala, kluka z dětství.
" Můžeš už mě pustit?!" zeptala se trochu ostře. Nick neváhal a pustil jí, div, že nespadla na zem. Čekal aspoň poděkování, nebo něco jiného, a ne tenhle tón. I přes to se mu neznámá dívka zalíbila.
" Promiň. Jenom jsem ti chtěl pomoct, si v pořádku?" zajímal se. Natálii se sice líbil, ale nechtěla se zrovna s někým vybavovat.
" Jsem a tvou pomoc jsem stejně nepotřebovala." vpálila mu lhostejně do obličeje. To Nicka pobavilo.
" Vážně? Já myslel, že když padáš dolů k zemi tak je normální tě chytit, aby ses nerozplácla." zasmál se. " Ale jak vidím, ty by ses tomu dopadu nějak vyhnula."smál se dál. V Nat se vařila krev.
" Hele nemám na tebe čas a ani náladu, takže čau." chystala se k odchodu neznámo kam. Jenže Nick se nikdy nenechá jen tak odbít, tak jí stoupl do cesty.
" Ne počkej….jak se jmenuješ?" usmál se na ní. Chtěl strašně vědět jak se jmenuje, za to ona se pořád tvářila lhostejně. Chvíli přemýšlela jestli mu má říct své pravé jméno, protože nechtěla aby jí měl někdo za tu slečinku z bohaté rodiny.
" Jsem…Melissa." prohodila jediné jméno co jí teď napadlo. " A ty?" otázala se ze slušnosti. Nick váhal. Zřejmě neměla tušení, že je ten Nick Jonas z Jonas Brothers a chtěl, aby to tak zůstalo. Nervózně si dal ruku na týl.
" J-Jerry." vysoukal ze sebe. Nic lepšího, než jeho druhé jméno ho nenapadlo.
" To je…zajímavé jméno." snažila se zadržet smích. Někoho s tímhle jménem neznala. Nick se zamračil.
" Víš, já už půjdu." oznámila mu, i když nevěděla kam. Ale on jí nechtěl nechat jít samotnou.
" A kam? Nemohl bych jít s tebou?" zeptal se, když už byla otočená k němu zády. Zarazila se. Co to je za kluka, že s ní chce hned jít? Něco jí říkalo, že by to nemuselo být špatný.
" Jestli mě chytíš." vyplázla na něj jazyk a běžela do neznáma. Nick překvapeně zamrkal, ale hned se rozeběhl za ní. Byla taková…jiná, měla vlastní hlavu a to se mu líbilo. Jakákoliv je lepší než Natálie. I Natálie měla stejné mínění o klukovi jménem Jerry.

U Jonasů

" Nicku?" klepal jeho otec na dveře jeho pokoje. Nikdo se neozýval. Myslel si, že s ním nechce mluvit, ani se nedivil. " Nicku…já chápu, že jsi naštvaný, ale prosím tě dej jí šanci. Já prostě neměl na vybranou, pochop mě." promlouval k svému synovi. Stále se nikdo neozýval, to už mu přišlo divné. " Nicku? Si tam?!!" když už se ani teď nikdo neozýval, vtrhl Paul do pokoje. Rozhlédl se, ale nezaznamenal, že by zde Nick byl. Paul se zdědil a najednou ho přepadlo černé svědomí. Nejdřív nemohl uvěřit, že by jeho nejrozumnější syn utekl, ale pak mu došlo, že ho k tomu vlastně donutil. Najednou byl celý dům naruby. Všechny přepadla hysterie a strach o Nicka.

U Bakerů

Emma jako vždy nesla Natálii čerstvou snídani. Několikrát zaklepala na dveře pokoje. Když se dlouho nic neozývalo vešla. Myslela si, že ještě spí. Roztáhla žaluzie a přešla k posteli. Když odhrnula peřinu zděsila se. Místo Natálie tam byli poskládané polštáře a Emmě to hned došlo. Rozeběhla se za panem Bakerem a vůbec se jí nechtělo mu sdělovat, že jeho jediná dcera utekla. Nevěřila, že to mohlo dojít tak daleko.

Official “Paranoid” Music Video

24. května 2009 v 12:13 | Wer@ |  JB - Videa
Kluci na Myspace všude už zveřejnili klip Paranoid a je prostě úužasnej!! x) Nick je tam nádhernej prostě a těch Kevinů tam xDDD a Joe v ringu waaw xD prostě mazec...tak za měsíc už se dostane do T-music a JB budou opět na 1. místě xD:)