Červen 2009


Late professions of love

27. června 2009 v 2:01 | Wer@ |  Late professions of love
Taaakže jsem sepsala jednodílku :D a musela jsem se tam nějak vypsat ze všech svých pocitů a tak...tak snad se bude trochu líbit..

Když už si myslíte, že všechno zlé je pryč a chcete konečně začít znovu žít, jste na omylu. Život vás nikdy nenechá na pokoji. Donutí vás se dostat až na samotné dno a pak bojovat. Já doufala, že mi někdo s bojem pomůže. Čekala jsem, až se někdo objeví. Někdo, kdo mi do života vnese opět světlo.
Nikdy nezapomenu, jak jsem poprvé spatřila ty oči plné naděje, upřímnosti a lásky. Už od první chvíle jsem věděla, že on je to světlo. Povznesl mě nad to všechno, vše bylo najednou krásnější a já věděla, že jsem našla opravdového přítele. Čas šel dál a já si uvědomovala jak málo času nám ještě zbývá, ale to nebylo to jediné co jsem si uvědomila. Moje city se měnili a dlouho jsem přemýšlela nad tím co přesně cítím. Později jsem si to přiznala, to, že jsem se zamilovala. Věděla jsem, že nemůžu nic dělat. Už se to blížilo…měl se mi navždy vzdálit.
Všichni mě nutili k tomu, abych mu to řekla, jenomže já to pořád odkládala. Jednou už jsem se odhodlala.
" Miluju tě." rozlehlo se po místnosti. Konečně jsem mu to dokázala říct, ale on zkameněl. Poté byl náš rozhovor velmi rozpačitý a já se zklamáním odešla domů. Nemohla jsem tomu uvěřit, tomu, že jsem poprvé někomu vyznala lásku. Z mizerné nálady mě dostala příchozí sms: " Ahoj, promiň mi, že jsem zkameněl. Já ti to chtěl taky říct, ale jsem srab…jenže já odjíždím a nechci abychom se pak oba trápili, ale zkusit to můžeme." zajásala jsem. Když jsme si spolu pak psali, všechno jsem se dozvěděla, ohledně jeho citů. Byla jsem tak šťastná, konečně někdo opětuje mou lásku.

Brzy po tom jsem se dozvěděla, že z několika týdnů tu bude už jenom pár dnů. To mě dostalo a těžko jsem se s tím vyrovnávala. Kdybych mu to jenom řekla dřív a on mě!! Jenomže pak se to vše změnilo. Připadalo mi jako kdyby se mi vyhýbal, jakoby se se mnou už nechtěl tak bavit jako předtím. Když jsme si psali, přesvědčoval mě o opaku a já mu věřila. Zbývalo jenom pár dnů a já každý ten den probrečela, nedokázala jsem si to bez něho představit. Nemělo cenu, abychom si spolu něco začínali, to mi říkal. Ze dne na den mě najednou začal ignorovat. Cítila jsem se hrozně a to jsem nevěděla všechno. Lži, pomluvy a přetvářku, to je to co nejvíc nenávidím a on to věděl, tak proč? Proč se zachoval tak jak se zachoval? Cítila jsem se zrazená a zničená, znova jsem se dostala na dno. Stranil se mi a choval se jak kdybych já provedla něco jemu. Mé srdce krvácelo víc než kdy předtím. Rozhodla jsem se hodit to za hlavu, jako to ostatní, prostě jsem se s tím smířila a my se začali opět trochu bavit, ale jen jako normální kámoši.

****
Byl ten den, den, kdy odjede a já budu moct na to vše zapomenout. S těžkým srdcem jsem se s ním naposledy loučila, naposledy se dívala za ním, jak odchází. Mé světlo odcházelo. Napořád.

****
" Mami, mami, mami! Pojď se dívat." moje bláznivá mladá dcera mě táhla k televizi.
" Na co se mám dívat?"
" Jonas Brothers jsou v televizi!!" rozzářila se jako sluníčko. Jenže mě zamrazilo. Dlouho jsem o nich neslyšela, vlastně má dcera je začala poslouchat, tak občas slyším po domě jejich písně. Myslela jsem, že je to za mnou, ale když jsem uviděla jeho tvář…tu tvář, která mě kdysi dělala šťastnou, ozvalo se to, co mělo být zapomenuté.
" Tak Nicku. Teď nám řekni ty o tvé zkušenosti z láskou." zeptal se moderátor. Tohle jsem zrovna poslouchat nechtěla, tak jsem to moc nevnímala. Chvíli tam ale bylo ticho, jako kdyby si nemohl na nic vzpomenout.
" Jednou jsem se zamiloval do dívky. Byla chytrá, krásná a vtipná. Byli jsme nejlepší přátelé, ale já už jí od první chvíle miloval, ale byl jsem srab a nedokázal jí to říct. Když se odhodlala a řekla, že mě miluje, byl jsem ten nejšťastnější člověk na světě. Bez váhání jsem jí řekl to samé, jenže v tu dobu jsem nevěděl, že za pár dnů budu už muset odjet sem do Ameriky. Nechtěl jsem ublížit ani jí a ani sobě, tak jsem zvolil bolestivé řešení. Chtěl jsem, aby mě nenáviděla, aby na mě pořád nemyslela, protože kdybychom spolu něco měli bylo by to ještě těší. Až do dneška žiju s pocitem, že jsem jí tam nechal se zlomeným srdcem. Jedinou dívku, kterou jsem kdy miloval a na kterou pořád myslím, musím přiznat, že se za to nenávidím." dořekl a já se nemohla ani pohnout. Celý tu dobu jsem si říkala proč?? A teď už to vím. Mé zlomené srdce dostalo odpověď a já cítila jak díky ní znova krvácí, ale je pozdě, už dávno.
" Mami? Myslíš, že ona ho ještě miluje?" podívala se na mě Sára tázavě a já se zamyslela. Pousmála jsem se.
" Myslím…že určitě."Nick Jonas’ New Commercial!

25. června 2009 v 23:46 | Wer@ |  Videa


2009 - Rolling Stone by Mattew Rolston

25. června 2009 v 20:24 | Wer@ |  JB - Fotky
Uaaaaaa prostě nejúžasnější!!AAa ty svaly x)x) omg!! xD hrabe mi :D


One meeting-new start 20. část

23. června 2009 v 0:30 | Wer@ |  One meeting-new start
Juuuu lidičky, jsem tuuu doufám, že jste se tu měli famfárově xDD no já se měla...no ušlo to, ale řekněme, že jsem tam trpěla xDD takže super no...jinak jsem hrozně unavená a vůbec nemam chuť sem něco přidávat :( ale zítra to snad napravím...konečně jsem dopsala díl tak ho sem hodim ;-) ať máte zase co číst tak hezké čtení...

Sboheem

16. června 2009 v 9:26 | Wer@ |  Site
Tak lidi za hoďku vyrážim do Anglie xD jako už jsem se začala zase těšit xD takže snad to bude dobrý....noo tak se omlouvám, že sem nestihla přidat žádnej díl a že ani moc nepřidávám články, ale teď je toho moc....trochu to všechno nezvládám no :D tak se tu mějte a užívejte paaaaaBehind The Scenes of LVATT Photoshoot

13. června 2009 v 10:41 | Wer@ |  JB - Videa
Božeeee to je úžasnýýý....úpe sem u toho nemohla dejchat x)x)...Nick jak tlačí to auto!!!! Ty svaly?!!!Aaaaaaaaaaa x)x) a jinak to tam všem nejvíc sluší prostě krása aaaaaaaaa chci všechny ty fotky!!