Duben 2011

Day One: Five Things You Love About Nick

18. dubna 2011 v 23:02 | Wer@ |  Site

Těžké, protože Nicka miluju prostě celého. Musím tedy vybrat jenom 5 věcí, dobře.

1. Oči - na klukovi se mi ze všeho nejvíc musí líbit právě oči, jinak má smůlu. Kdysi jsem byla vysazená na modrý, ale Nick mě těmi svými naprosto odboural. Kdybych měla možnost, tak se od nich neodtrhnu a jenom padám.
2. Povaha - tohle jsem musela shrnout do jednoho. Miluju jeho povahu, protože se v hodně věcech podobá mé. Někomu to možná vadí, ale já mam ráda tu jeho vážnost a dospělost, protože dokáže nad věcma rozumně uvažovat. Líbí se mi, že umí být i vtipný a ani se o to někdy snažit nemusí. Obdivuju jeho sílu a trpělivost, celým svým příběhem o cukrovce a jak pomáhá ostatním spolu se svýmu bratry, je inspirací pro nás všechny. Nesmim zapomenout na jeho plachost a skromnost. Někomu to příde jako negativum, ale radši to, než nezdravě sebevědomýho frajera. x)
3. Úsměv - bez debat. Usměje se a získá si každýho. Ono z něho celkově čiší takové to charisma. A co, že má křivý zuby, aspoň je nemá tak úchylně rovný a malý jako Joe s Kevinem (nic proti, musim to prostě obhájit :D). Hlavně je to roztomilý, když se uculí chlapec. :)
4. Vlasy - jako asi každý, že? Každý by si chtěl sáhnout do těch kudrlinek ( dobře, každý by si chtěl hlavně prostě sáhnout na něho, jedno jaká část :D).
5. Pihy - proč se většina lidí diví, když tohle řeknu? Sama nevím proč, ale líbí se mi na něm, asi jako žíly na rukouch, co mu jsou vidět.

Nevěděla jsem, jak to pojmout. Gesta co dělá, části těla, vlastnosti...široký, u každýho bych měla co říct, ale napsala jsem to tak obecně. Vypisovat jak se mi líbí co dělá, jak to dělá...fíha, na dlouho :D

30 day Nick Jonas Challenge

18. dubna 2011 v 22:21 | Wer@ |  Site

Dobře, takže jelikož už nevim coby a když chci přidat fotky, tak mi to nejde :D našla jsem něco jinýho, co mě taky bude
bavit. Můžete taky zkusit
Rozhodovala jsem se, jestli zvolim Jonase nebo jenom Nicka. Nick vyhrál, ale všechny tři si dám později :)

Day One - Five Things You Love About Nick.
Day Two - Five Things You Dislike About Nick.
Day Three - Favorite Year in Nick History.
Day Four - Most Favorite Nick Outfit.
Day Five - Least Favorite Nick Outfit.
Day Six - One Thing You Have in Common with Nick.
Day Seven - Favorite Nick Candid Picture.
Day Eight - Favorite Nick Concert Picture.
Day Nine - Favorite Nick Screencap.
Day Ten - Favorite Nick Photoshoot Picture.
Day Eleven - Favorite Nick Animation.
Day Twelve - Favorite Nick Quote.
Day Thirteen - Favorite Nick Lyric.
Day Fourteen - Favorite Nick Tweet.
Day Fifteen - Favorite Nick Twitpic.
Day Sixteen - Favorite Nick Solo Song.
Day Seventeen - If Nick were a color…
Day Eighteen - If Nick were an animal…
Day Nineteen - If Nick were a song…
Day Twenty - If Nick were a movie…
Day Twenty-One - If Nick were a sport…
Day Twenty-Two - Who Would Play Nick in a Movie?
Day Twenty-Three - Who Would Play Nick's Leading Lady in a Movie?
Day Twenty-Four - Who Would Play Nick's Enemy in a Movie?
Day Twenty-Five - Five Words You Would Use to Describe Nick.
Day Twenty-Six - If You Could, What Would You Give Nick for His Birthday?
Day Twenty-Seven - Five Things You Would Say to Nick if You Ever Met HIm.
Day Twenty-Eight - FIve Things You Would Do for the Chance to Meet Nick.
Day Twenty-Nine - Five Things / Items / Places You Would Like Nick to Show You.
Day Thirty - Five Things That Remind You of Nick.

Just a little thoughts...

12. dubna 2011 v 22:27 | Netopejr |  Site


Ano, opět se hlásím. Moje náladu už opět divně kolísá a musim něco napsat. V první řadě chci říct, že jsem opravdu chtěla přidat i pár novinek, ale jak sami víte, moc jich neni. Prozatím se ti, co občas navštíví tento blog, musí spokojit s mými bláboly.With Fan "Give Love A Try"

11. dubna 2011 v 6:00 | Netopejr |  Videa
Tak jo, rozjedeme to hned něčim ,
tohle video miluju x) vypadá tam přímo NADbožsky, prostě kus chlapa :)


And I aaam...back!

10. dubna 2011 v 19:28 | Netopejr |  Site
Ahooj lidi,
tak jak se máte? Páni, jsem tu po takový době a vsadím se, že sem stejně už nikdo nepáchne :D ale nějak se mi zastesklo. Přemýšlím, že zase budu přidávat články, fotky a tak dále... Možná i jiný věci a ne se týkající jen Jonasů. Už mi to fakt dost chybí, tehdy byl v podstatě muj život hlavně o nich, novinkách, blogu a tak. Ne, nepřestali mě bavit, jen mě přestalo bavit dávat všechno na blog. Jenže teď jsem zjistila, že už se to všechno netočí jen kolem nich, že netrávim celej den na Youtube a nekoukám na jejich videa, neposloucham už tak často jejch písničky a ani si nejsem schopná vylepit plakáty co tu mam už od loňského léta. Je to hlavně asi taky tím, že ani těch novinek moc neni, jako bývalo. Asi bych měla být ráda, že nežiju jen v tom svym světě, že mam čas i na sebe a nemusim furt něco kontrolovat...jenže já se tu hrozně nudim. Už nenam moc co dělat na počítači. Na facebooku už to taky moc nežije, takže furt dávám home, home, home a čekám, že se bude něco dít. Na icq nebo i na chatu už si nemam ani skym psát, takže jediný co dělam je, že se koukám na seriály a filmy. Občas za den kouknu i na ten twitter, nebo jestli neni něco novýho a když už fakt nemam co dělat, tak jdu na chat a směju se těm hovadinám, co někteří nadrženci píšou :D. Takže ano, života si opravdu užívám. Proč nejdu ven? Tak samozřejmě, že někdy du, ale často prostě neni skym...A hlavně ze školy jsem tak unavená, že můžu být ráda, že neusnu i u toho compu. Takžee, abych to shrnula, už nechci mít pocit, že ve volnym čase nedělám vůbec nic :D a hlavně, potřebuju se někde vypisovat...asi vás nebude hodně, kdo si tohle přečte, možná nikdo, ale aspoň jsem se po dlouhé době zase rozepsala a snad se všechno vrátí do starých kolejí a já si nebudu připadat tak...zbytečně. :) Přeju vám krásný zbytek víkendu a snad se vám co nejdřív ohlásim s dalšíma článkama
Váš NetopejrPS: To je skvělý pocit zase něco přidat a o něco se s vámi podělit :)